MS-TRAD-TOP

Honour Board

YEAR PRESIDENT SECRETARY TREASURER WINNER
1936 C.R.Doudy T.Long T. Long Great Flinders
1939 C.R.Doudy T.Long T. Long Eastern Eyre
1946 C.R.Doudy F.J Semmens C. R Doudy
1947 W.C.Symons F.J Semmens C. R Doudy Port Lincoln
1949 G.R.Acraman F.J Semmens W. C Symons Le Hunte
1951 G.R.Acraman F.J Semmens F. J Semmens Great Flinders
1952 D.J.Lawrence T.Long S. R Lines
1953 D.J.Lawrence T.Long S. R Lines Port Lincoln
1954 D.J.Lawrence T.Long S. R Lines
1955 D.J.Lawrence T.Long S. R Lines Great Flinders
1956 D.J.Lawrence T.Long L. Moller Great Flinders
1957 D.J.Lawrence T.Long* L. Moller Great Flinders
1958 D.J.Lawrence L. Moller L. Moller Eastern Eyre
1959 D.J.Lawrence L. Moller L. Moller Great Flinders
1960 D.J.Lawrence J. R Hann E. Kildea Far West
1961 D.J.Lawrence J. R Hann E. Kildea Port Lincoln
1962 D.J.Lawrence J. R Hann P. A W Stagg Port Lincoln
1963 D.J.Lawrence P. A W Stagg P. A W Stagg County Jervois
1964 D.J.Lawrence V. Bryant P. A W Stagg Port Lincoln Town
1965 D.J.Lawrence B. Green P. A W Stagg Port Lincoln City
1966 D.J.Lawrence B. Green G. Pike County Jervois
1967 D.J.Lawrence B. Green G. Pike Port Lincoln City
1968 D.J.Lawrence B. Green T. Newman Lincoln Districts
1969 D.J.Lawrence D. J. Coombe T. Newman Far West
1970 D.J.Lawrence* D. J. Coombe B. Willoughby Lincoln Districts
1971 R.B.Richardson A. J Harvey B. Willoughby Lincoln City
1972 L.P.McEvoy A. J Harvey B. Willoughby Great Flinders
1973 L.P.McEvoy W. J Flavel T. Newman Le Hunte
1974 A.J.Harvey W. J Flavel T. Newman Great Flinders
1975 H.J.Freeman W. J Flavel T. Newman Le Hunte
1976 P.E.Byrnes J. C Storer K. J Ingham Great Flinders
1977 M.A.Barry J. C Storer / W. Wright K. J Ingham Great Flinders
1978 M.A.Barry W. Davis K. J Ingham Great Flinders
1979 K.Wiebrecht W. J Flavel W. D Davies Lincoln Districts
1980 K.Wiebrecht W. J Flavel K. J Ingham Great Flinders
1981 K.Wiebrecht T. Mastrosavas K. J Ingham / J. Lauder Lincoln Districts
1982 K.Wiebrecht T.Mastrosavas P. Collins / W.J Flavel Great Flinders
1983 W.J.Favel T. Mastrosavas R. Smith Far West
1984 W.J.Favel T. Mastrosavas R. Smith Far West
1985 W.J.Favel T. Mastrosavas R. Smith Lincoln Districts
1986 W.J.Favel T. Mastrosavas R. Smith Far West
1987 W.J. Flavel D. A Smith L. Clarke Lincoln Districts
1988 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Far West
1989 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Eastern Eyre
1990 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Far West
1991 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Eastern Eyre
1992 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Great Flinders
1993 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Great Flinders
1994 S.M.Bawden D. A Smith T. Mastrosavas Lincoln Districts
1995 G.J. Fitzgerald D. A Smith T. Mastrosavas Eastern Eyre
1996 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Great Flinders
1997 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Mid West
1998 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Great Flinders
1999 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Lincoln Districts
2000 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Mid West
2001 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Kennedy Great Flinders
2002 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Nicholls Great Flinders
2003 G.J. Fitzgerald D. A Smith G. Nicholls Mid West
2004 G.J. Fitzgerald G. Steer G. Nicholls Lincoln City
2005 G.J. Fitzgerald G. Steer G. Nicholls Mid West
2006 G.J. Fitzgerald G. Steer G. Nicholls Great Flinders
2007 G.Steer B.Jantke G.Nicholls Great Flinders
2008 S.Campbell B.Jantke G.Nicholls Great Flinders
2009 S. Campbell B.Jantke G. Steer Port Lincoln
2010 D. A. Smith B.Jantke G. Steer Port Lincoln
2011 P. Tokarski B.Jantke G.W. Nicholls  Port Lincoln
2012 P. Tokarski B.Jantke G.W. Nicholls  Lincoln City
2013 P. Tokarski B.Jantke G.W. Nicholls  Great Flinders
2014 P. Tokarski B.Jantke G.W. Nicholls  Great Flinders
2015 P. Tokarski B.Jantke G.W. Nicholls  EP Sharks
2016 R. Horgan B. Jantke G.W. Nicholls  Eastern Eyre
2017 R. Horgan B. Jantke S. Rodd Lincoln City
2018 R. Horgan B. Jantke S. Rodd